Opinie pacjentów

 • Małgosia G.

  Na Pana Dominika trafiłam zupełnie przypadkiem już po operacji i założeniu gwoździa śródszpikowego po złamaniu kości udowej. Miałam tez uszkodzoną rzepkę. Ćwiczenia zaczęłam jeszcze w szpitalu, 3 dnia po operacji .Z Panem Dominikiem zaczęłam ćwiczyć jakieś półtorej tygodnia od wypadku- rehabilitacja trwała 3 miesiące.. Efekty były takie: po 3 miesiącach chodziłam już bez kul ,po 4 wsiadłam znów na rower. Po 5 miesiącach pokonałam trasę górska z Iwonicza do Rymanowa i z powrotem. Rok po wypadku znów jeździłam na nartach. Oczywiście nie kuleję. Te wszystkie efekty były możliwe dzięki wcześnie rozpoczętej i bardzo dobrze prowadzonej rehabilitacji. Pan Dominik jest nie tylko bardzo dobrym rehabilitantem ale tez potrafi mieć dobry kontakt z pacjentem i zmotywować go do ćwiczeń. Z pełnym przekonaniem mogę go polecić!!
  Tą drogą jeszcze raz bardzo dziękuję za te 3 miesiące wspólnej „ harówy”:)!
  Małgosia G.

 • Dominika

  Od zawsze stawiałam sobie wysokie cele; zaczynało się od biegów przełajowych po biegi górskie w średnich kilometrażach, teraz przyszła pora na półmaratony i maratony. Niestety co się z tym wiąże? Przeciążenie organizmu a w konsekwencji małe i duże kontuzje. Jednak miałam tyle szczęścia, że trafiłam do Dominika który ratuje mnie na wszelkie sposoby. Dzięki niemu przebiegłam dwa maratony w odstępie czasu 12 dni! Świetny facet i genialny fizjoterapeuta na którego fachową pomoc można liczyć w każdym momencie!!

 • Monika

  Na fizjoterapię trafiłam z powodu problemów ze stawem biodrowym i kolanowym – odczuwałam wyraźny dyskomfort podczas treningów, zależało mi jednak na wzięciu udziału w biegu, do którego przygotowywałam się od dłuższego czasu. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Dominika wystartowałam, udało mi się też ukończyć wyścig ze świetnym czasem – pewnie nie byłoby to możliwe, gdyby Pan Dominik bezpośrednio przed biegiem (w niedzielę rano!) nie zabezpieczył mi kolana taśmą, dziękuję!
  Wspomnę jeszcze, że ortopeda, do którego trafiłam wcześniej, proponował załatwienie problemu zastrzykiem……zdecydowanie cenię sobie nieinwazyjne podejście poparte solidną wiedzą z zakresu fizjologi i mechaniki ludzkiego ciała, serdecznie polecam!

 • Tomek

  Doznałem ciężkiego naderwania mięśnia brzuchatego łydki. Z racji tego że zawodowo gram w tenisa stołowego zależało mi na szybkim powrocie do zdrowia. Już po 3 tygodniach od urazu jestem gotowy do treningów oraz meczy, dzięki szybkiemu i profesjonalnemu podejściu pana Dominika. Laser, Magnetronik, Jonoforeza, ćwiczenia, masaż, tapy. Szeroka wiedza i indywidualne podejście do każdego przypadku fizjoterapeuty miały tutaj kluczowe znaczenie. Dlatego jak najbardziej rekomenduje ten gabinet!

 • MMArta

  Trenuję wyczynowo MMA (mieszane sztuki walki), a to dość kontuzjogenny sport. Do Dominika trafiłam w sumie przypadkiem, z poważną kontuzją barku. Dzięki terapii u niego, już po tygodniu mogłam ruszać ręką bez bólu, a niewiele potem wrócić do treningów boksu. Dominik ma ogromną wiedzę, jest genialnym fizjoterapeutą, a do tego świetnym, przesympatycznym facetem. Cenię w nim to, że potrafi zarówno podnieść na duchu kontuzjowanego sportowca, jak i postawić do pionu, kiedy trzeba ;) Zdecydowanie polecam! :)

 • Michał

  Pana Dominika poleciła mi koleżanka, którą „postawił na nogi” :) . Poszedłem, gdyż miałem problemy z mięśniami na udach. Gram w piłkę nożną i po każdym meczu schodziłem z nadciągniętymi naderwanymi mięśniami czworogłowymi albo mięśniami pachwin. Po dwóch sesjach z masażami i po zaleconych ćwiczeniach wszystkie problemy jak ręką odjął :) . Teraz normalnie mogę grać na pełnych obrotach ;) . POLECAM w 10000%, bo ja w następnej krytycznej i nie krytycznej sytuacji nie będę się zastanawiał gdzie wybrać się na fizjoterapię – oczywiście do ORTO-SPORT i Pana Dominika :) .

 • Dominik

  Na meczu piłki nożnej doznałem urazu kolana, które zblokowało się i nie mogłem go wyprostować.
  Dzięki Dominikowi już po pierwszej wizycie do pełnego wyprostu kolana brakowało zaledwie kilka procent, a z każdą kolejną wizytą
  kolano wracało do pełnej sprawności.
  Jego profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i umiejętności, zaangażowanie oraz profesjonalny sprzęt
  dają gwarancję, że każdy pacjent opuszcza gabinet w pełni usatysfakcjonowany!!!
  GORĄCO POLECAM wszystkim zainteresowanym fachową i profesjonalną rehabilitacją sportową!!!

 • Monika

  Do Pana Dominika trafiłam z dużym bólem odcinka szyjnego, a co za tym idzie codziennymi bólami głowy. W odcinku szyjnym pojawiła się duża niestabilność pomiędzy kręgami. Fachowa pomoc pana Dominika przyniosła mi ulgę i poprawiła komfort życia. Odkąd spotykamy się na rehabilitacji nie odczuwam już dokuczających bóli głowy i odcinka szyjnego. Jestem bardzo zadowolona, a wspólne efekty wypracowane rehabilitacją Pana Dominika i moimi ćwiczeniami w domu, motywują do dalszej pracy.
  Z czystym sumieniem polecam pana Dominika, oprócz doskonałego doświadczenia w dziedzinie rehabilitacji, to po prostu bardzo miły i sympatyczny człowiek.

 • Paweł

  Polecam wszystkim biegaczom zmagającym się z kontuzjamiami chcącym jak najszybciej wrócić do treningu. Miły kontakt i fachowa pomoc!

 • Gosia P.

  Do Pana Dominika trafiłam gdy stwierdziłam, że dotychczasowy rehabilitant, po ponad 2 latach opieki, nie ma już pomysłu na moje dolegliwości. Mam dość poważne zmiany w kręgosłupie szyjnym i lędźwiowym. Przy pracy biurowej, sporym stresie i nie ukrywam zaniedbaniu aktywności fizycznej (oczywiście tej dozwolonej), dolegliwości bólowe w zasadzie trwały cały czas, zmianie ulegało tylko ich nasilenie. Chociaż unikam leków, niestety czasem pozostawały tylko one.
  Pan Dominik nie tylko wziął się za mnie fizycznie i rozpracował punkty bólowe, ale zmotywował mnie do (prawie) codziennych ćwiczeń stabilizacyjnych, wzmacniających mięśnie wspierające kręgosłup. Jestem upartym osiołkiem, ale w końcu uwierzyłam w to co mi powiedział, że w 90% mogę pomóc sobie sama!
  Dodatkowo bardzo sobie cenię metody i sposób pracy Basi, która m.in. poleciła mi taką poduszkę, dzięki której wreszcie budzę się z zupełnie rozluźnioną szyją i barkami. Każdy dzień rozpoczęty w takim stanie jest dużo lepszy i łatwiejszy!
  Po kilku miesiącach cotygodniowych wizyt, mam już kilkutygodniową przerwę i czuję się świetnie. To co się dzieje z moim kręgosłupem,to są już drobiazgi i jestem w stanie samodzielnie im zaradzić bez żadnych leków.
  A w razie pogorszenia, wiem gdzie się mogę udać po świetną i skuteczną pomoc. Dziękuję! :)

 • Mateusz O.

  Do Orto-Sport trafiłem z polecenia i okazało się iż był to strzał w dziesiątkę. Pan Dominik oraz Pani Agata okazali się bardzo dobrymi specjalistami/profesjonalistami. Wyleczyli bez problemu ból pachwiny oraz uraz kostki. W gabinecie – super atmosfera oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Nigdy nie było problemu z umówieniem się na kolejne spotkania, zawsze można było dostoswać porę rehabilitacji do godzin pracy. Gabinet godny polecenia!!!

 • Basia

  Specjaliści w pełnym słowa tego znaczeniu :) ORTO-SPORT przywrócił mnie do życia :)
  Po stłuczeniu barku nie mogłam dojść do pełnej sprawności,a wiadomo człowiek aktywny długo na miejscu usiedzieć nie umie. ;)
  I tak w wyniku dobrej porady,trafiłam tutaj :)
  Agata to ręce w których moc jest ogromna :) Po 2 wizycie ból ustał i dostałam drugie życie :) Pełna sprawność powróciła :) Obecnie już powróciłam do treningów :)
  Profesjonalnie fachowo i życzliwie :)
  Polecam Polecam Polecam :) i jeszcze raz dziękuje :)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.