Fizjoterapia w sporcie - Kraków


Fizjoterapia w sporcie jest kluczowa. W ORTO-SPORT doskonale o tym wiemy

Fizjoterapia ortopedyczna. Kraków – tu nas znajdziesz!W razie kłopotów ze zdrowiem trzeba postawić na zawodowców. Tych znajdziesz w naszej siedzibie w Krakowie. Fizjoterapia ortopedyczna to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania nasze centrum medyczne. ORTO-SPORT to także regeneracja na najwyższym poziomie (Recovery Pump), komputerowa diagnostyka całego ciała, czy analiza chodu i równowagi. Wszytko po to, aby wdrożyć najlepsze rozwiązania oraz ćwiczenia wzmacniające.

Specjalizujemy się m.in. w fizjoterapii ortopedycznych schorzeń narządu ruchu oraz kontuzji sportowych. Nad odpowiednią diagnostyką czuwa najnowocześniejszy sprzęt, zaś nad planem samej fizjoterapii czuwają doskonali specjaliści. Możesz być pewny, że dopilnują absolutnie każdej kwestii, włącznie z nadzorowaniem odpowiedniej diety! Po wspólnej pracy będziesz mógł znów robić to, co kochasz. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sportowcem, czy po prostu uwielbiasz ruch!

Fizjoterapia w sporcie. Zadbaj o swoje zdrowie!Doznałeś urazu wyniku aktywności sportowej? Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy badanie fizjoterapeutyczne, dzięki któremu określimy jaka struktura lub funkcja układu ruchu jest powodem dolegliwości. Wtedy rozplanujemy przebieg właściwej fizjoterapii – dla każdego pacjenta absolutnie indywidualny. Dzięki temu maksymalnie szybko wrócisz do zdrowia, nie cierpiąc na powikłania. Te niestety pojawiają się, gdy rehabilitacja przebiega nieprawidłowo. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, co robią.

Dlaczego fizjoterapia w sporcie jest tak ważna? Ponieważ to właśnie w trakcie aktywności sportowej najczęściej dochodzi do urazów. Nie musisz być zawodowym sportowcem – wystarczy spokojny trucht, czy wycieczka rowerowa. Najważniejsze to właśnie odpowiednia diagnostyka i plan, wypełniony zabiegami. Po nich będziesz mógł, w zależności do stopnia kontuzji, wrócić do robienia tego, co najbardziej kochasz!