Rehabilitacja ortopedyczna - Kraków


Rehabilitacja ortopedyczna Kraków.

Medycyna sportowa? Kraków to odpowiednie miejsce!

ORTO-SPORT to rehabilitacja ortopedyczna na najwyższym poziomie. Ponadto, nasza oferta skierowana jest do wszystkich aktywnych fizycznie, zarówno zawodowych sportowców, jak i osoby uprawiające dany sport tylko i wyłącznie rekreacyjnie. Działamy także we współpracy z całymi klubami sportowymi – nie ma chyba lepszej rekomendacji w przypadku medycyny sportowej! Kraków – to tu nas znajdziesz.

Jak wspominaliśmy, siedzibą naszego centrum medycznego jest Kraków. Co musisz wiedzieć? Przede wszystkim to, że skuteczna rehabilitacja ortopedyczna możliwa jest tylko wtedy, gdy nad pacjentem czuwają najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. W ORTO-SPORT możesz liczyć na doskonale wykwalifikowaną kadrę, posługującą się najnowocześniejszym sprzętem. Dzięki temu oferujemy odpowiednią diagnostykę, która jest podstawą przy pracy z pacjentem. Później dochodzi oczywiście rozplanowanie i nadzorowanie rehabilitacji.


Kraków stawia na medycynę sportowąWraz ze wzrostem aktywności sportowej Polaków, wzrosło też zapotrzebowanie na odpowiednich specjalistów w zakresie medycyny sportowej. Kraków to dobry przykład. W tym mieście znajdziesz siedzibę ORTO-SPORT – nowoczesnego centrum medycznego, które dba o zdrowie wszystkich aktywnych fizycznie! Oferujemy rehabilitację po przebytych urazach i kontuzjach sportowych, a także komputerową diagnostykę całego ciała, stóp, chodu i równowagi. Wszystko to, dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doskonałej kadrze pracowniczej. Możesz być pewny, że pracują u nas najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.

W razie problemów ze zdrowiem oferujemy Ci również rehabilitację ortopedyczną. W Krakowie znajdziesz nie jedno centrum zdrowia, jednak to właśnie ORTO-SPORT wybrali zawodowi sportowcy, a nawet całe kluby sportowe! To najlepsza rekomendacja jaką mogliśmy dostać. To dla nas ogromne zobowiązanie i motywacja do dalszego poszerzania naszej oferty.