Rehabilitacja ortopedyczna - Kraków


Rehabilitacja ortopedyczna Kraków

Medycyna sportowa? Kraków to odpowiednie miejsce!

ORTO-SPORT to rehabilitacja ortopedyczna na najwyższym poziomie. Ponadto, nasza oferta skierowana jest do wszystkich aktywnych fizycznie, zarówno zawodowych sportowców, jak i osoby uprawiające dany sport tylko i wyłącznie rekreacyjnie. Działamy także we współpracy z całymi klubami sportowymi – nie ma chyba lepszej rekomendacji w przypadku medycyny sportowej! Kraków – to tu nas znajdziesz.

Jak wspominaliśmy, siedzibą naszego centrum medycznego jest Kraków. Co musisz wiedzieć? Przede wszystkim to, że skuteczna rehabilitacja ortopedyczna możliwa jest tylko wtedy, gdy nad pacjentem czuwają najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. W ORTO-SPORT możesz liczyć na doskonale wykwalifikowaną kadrę, posługującą się najnowocześniejszym sprzętem. Dzięki temu oferujemy odpowiednią diagnostykę, która jest podstawą przy pracy z pacjentem. Później dochodzi oczywiście rozplanowanie i nadzorowanie rehabilitacji.


Kraków stawia na medycynę sportowąWraz ze wzrostem aktywności sportowej Polaków, wzrosło też zapotrzebowanie na odpowiednich specjalistów w zakresie medycyny sportowej. Kraków to dobry przykład. W tym mieście znajdziesz siedzibę ORTO-SPORT – nowoczesnego centrum medycznego, które dba o zdrowie wszystkich aktywnych fizycznie! Oferujemy rehabilitację po przebytych urazach i kontuzjach sportowych, a także komputerową diagnostykę całego ciała, stóp, chodu i równowagi. Wszystko to, dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doskonałej kadrze. Możesz być pewny, że pracują u nas najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.

W razie problemów ze zdrowiem oferujemy Ci również rehabilitację ortopedyczną. Rehabilitacja ortopedyczna pomoże Ci uporać się z takimi problemami jak choćby powrót do sprawności po leczeniu ortopedycznym, pomoże osobom borykającymi się z następstwami chorób i urazów narządu ruchu, ale też z następstwami zaburzeń hormonalnych czy odżywczych w obrębie narządu ruchu. Rehabilitacja skutecznie poprawi jakość życia i wyeliminuje wiele problemów, w tym wyeliminuje lub znacznie obniży ból mięśni, stawów czy też kręgosłupa. Dlatego warto postawić na specjalistyczne leczenie, a w ORTO-SPORT Kraków, medycyna sportowa, w tym fizjoterapia, rehabilitacja sportowa i ortopedyczna, wraz różnymi metodami terapii stoją na najwyższym poziomie.

Medycyna sportowa znajduje rozwiązania zarówno w zakresie leczenia urazów w sporcie, jak i w przypadku ich zapobiegania. Holistyczne podejście, uwzględnienie indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także wykorzystanie nowoczesnych metod, jakimi dysponuje współczesna medycyna sportowa sprawia, że każdy znajdzie u nas właściwe rozwiązania idealnie dopasowane do wieku, stanu zdrowia, kondycji fizycznej, preferowanej aktywności fizycznej. Rehabilitacja, w tym rehabilitacja sportowa, stawia przed nami wiele wyzwań, ale to właśnie sprawia, że stale doskonalimy nasze usługi, poszerzamy wiedzę i wprowadzamy nowe rodzaje terapii narządu ruchu. Dlatego też cieszymy się zaufaniem pacjentów i ich pozytywnymi opiniami.

W Krakowie znajdziesz niejedno centrum zdrowia, jednak to właśnie ORTO-SPORT wybrali zawodowi sportowcy, a nawet całe kluby sportowe! To najlepsza rekomendacja jaką mogliśmy dostać. To dla nas ogromne zobowiązanie i motywacja do dalszego poszerzania naszej oferty.